Півтора тижня лікарі боролися за його життя: на Жовківщині прощаються з 28-річним сином священника | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Півтора тижня лікарі боролися за його життя: на Жовківщині прощаються з 28-річним сином священника
22 Січня, 11:59
logo-black

Півтора тижня лікарі боролися за його життя: на Жовківщині прощаються з 28-річним сином священника

Сьогодні, 22 січня, у місті Дубляни на Жовківщині поховають 28-річного Павла Високінського, сина настоятеля місцевого храму Успення Пресвятої Богородиці отця Володимира. Павло захворів 10 січня. Через 11 днів його не стало.

«Це велика трагедія для усього міста. Павло був надзвичайно позитивним чоловіком. Отець Володимир у Дублянах править вже 30 років, то Павлик змалку у церкві прислуговував. Після школи вивчився, працював економістом в «Епіцентрі». На роботі його сильно поважали. Хоча був ще молодим фахівцем, у деяких питаннях навіть старші працівники питали поради. Оженився, з дружиною мали двох синочків. Старшому Ромчикові восени два рочки виповнилося, а меншенький у грудні народився – ще не встигли охрестити. Павло своїми дітками натішитися не міг», – розповідає LMN місцева мешканка Оксана.

У Дублянах кажуть, Павло захворів одразу після Різдвяних свят.

«10 січня йому стало погано, одразу відвезли у лікарню до Львова. Діагноз – гострий панкреатит. Як лікарі не боролися за його життя, все виявилося намарне – підшлункова відмовила. Для нас це шок: яке важке випробовування випало на долю таких добрих та щирих людей», – додає Оксана.

Правлячий Архиєрей Сокальсько-Жовківської єпархії Михаїл Кир, єпископ-помічник владика Петро, працівники єпархіальної курії та священики єпархії висловили щирі співчуття отцю Володимиру.

Похорон розпочнеться сьогодні опівдні.

Фото: Фейсбук

Відео