Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Півціни за катання на лижах платять діти, люди з інвалідністю та воїни АТО
30 Грудня, 13:22

Півціни за катання на лижах платять діти, люди з інвалідністю та воїни АТО

Сьогодні Західний реабілітаційно-спортивний центр Національного комітету спорту інвалідів України відкрив сезон гірськолижного катання.

Комплекс розташований  у селі Яворів Турківського району.

Ту працює підвісна пасажирська канатна дорога довжиною 1900 м. Відкрито дві траси – Південний схил, довжиною 590 м, та Північний схил, протяжністю 1500 м.

День катання на крісельній канатній дорозі коштує 400 грн, півдня – 300 грн. Один підйом-посадка вартує 50 грн.

Діти до шести років можуть кататися безкоштовно, обов’язково у супроводі батьків.  Діти  6-12 мають знижку 50% від вартості.  Півціни платять також особи з інвалідністю та учасники АТО. На один спуск знижка не розповсюджується

Прокат гірськолижного спорядження – лиж, палиць та черевик – коштує 300 грн на день.  Санок –100 грн на день.

 

«Канатна дорога у Яворові відрізняється від інших в області тим, що рухається повільніше. На підйомниках працюють інструктори, які пройшли спеціальне навчання – аби допомагати людям з інвалідністю сісти у крісло, стати на лижі тощо», – розповіли LMN телефоном у центрі.

 

 

.

Спорядження для малих діток у центрі не видають, його треба привозити з собою.

На Львівщині є ще багато місць, де можна покататися на лижах.  Деякі з них вже запрацювали.  Окрім відомого центру у Славському, спуски пропонують у Сколе, Волосянці, Орявчику, Тисовці, Плав’є на Сколівщині, Розлучі Турківського району, Поляні Миколаївського району,  Майдані на Жовківщині, Бориславі Дрогобицького району.

Фото: westsportcenter.com.ua

Схожі новини