Планував продовжувати навчання: у приватній водоймі на Кам’янка-Бужчині втопився 18-річний хлопець | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Планував продовжувати навчання: у приватній водоймі на Кам’янка-Бужчині втопився 18-річний хлопець
19 Липня, 13:17
logo-black

Планував продовжувати навчання: у приватній водоймі на Кам’янка-Бужчині втопився 18-річний хлопець

Вчора, 18 липня, з приватної водойми у селі Забужжя, що належить до Кам’янка-Бузької ОТГ, рятувальники витягнули тіло 18-річного хлопця. Разом з батьками та молодшим братиком він мешкав у Кам’янка-Бузькій. Цього року закінчив третій курс місцевого ПТУ №47.

«Лише 2 липня Олежик зі своїми однокурсниками відсвяткував випускний. Був дуже красивий, веселий та привітний. Таким залишиться у нашій пам’яті на все життя. Планував продовжувати навчання, хотів стати молодшим бакалавром. Та, на жаль, не судилося, – розповідає LMN директорка ПТУ №47 Галина Антоняк. – Щойно завершився похорон. Це було дуже важке прощання. Молимо Бога, аби допоміг рідним пережити це горе».

У Кам’янка-Бузькій кажуть, що Олег зі своїми друзями ще у суботу поїхав на відпочинок на водойму. Коли плавав, пішов під воду. Цілу ніч його шукали водолази. У неділю зранку, близько 10.00, знайшли його тіло.

Очевидці розповідають, що на похороні Олега його мама втратила свідомість. Її довго не могли привести до тями. Жінку забрала «швидка».

Також у неділю у Перемишлянах на озері Молодіжне втопився 23-річний місцевий мешканець. Ще один нещасний випадок трапився на приватній водоймі у селі Артищів. Там потонув 70-річний мешканець села Малковичі. Потопельника виявили і у водоймі села Розвадів. На берег витягнули тіло 44-річного місцевого жителя.

Фото: Фейсбук

Відео