Пластовий центр розпочинає серію благодійних лекцій | Львівська мануфактура новин
Пластовий центр розпочинає серію благодійних лекцій
05 Вересня, 18:05

Пластовий центр розпочинає серію благодійних лекцій

Львівський обласний пластовий центр запускає новий освітній проєкт – серію благодійних лекцій «Навчайся. Дій. Змінюй.». Це формат живих зустрічей, де кожен охочий від 16 років зможе отримати знання з різних сфер життя від фахівців, обмінятися досвідом і водночас підтримати тих, хто боронить Україну.

Як розповіли в обласному пластовому центрі, кожна лекція триватиме півтори години у дружній атмосфері. Формат передбачає 30 слухачів і одного лектора. Потрапити на захід можна, попередньо заповнивши форму та зробивши благодійний внесок від 50 грн. 80% зібраних коштів буде передано на потреби Збройних Сил України, а 20% – на збір для купівлі Пластової землі.

11 вересня відбудеться перша лекція з психологом на тему: «Бути сильним = бути в гармонії з собою», яка стане нагодою подивитися на власні емоції по-новому.

 

«У час війни, коли навантаження на психіку надзвичайно високе, емоційний інтелект — це необхідність. Учасники дізнаються: як розвивати емоційний інтелект, як впоратися зі стресом, як зберігати внутрішню стійкість. Це зустріч, яка стане підтримкою і для студентів, і для молодих фахівців, і для кожного, хто шукає шлях зберегти спокій у буремний час», – зазначили організатори.

 

25 вересня – лекція фінансиста «Фінанси для життя, а не життя для фінансів». Простими словами йтиметься про те, як будувати бюджет, відкладати кошти, інвестувати й уникати фінансових пасток.

9 жовтня – зустріч із підприємцем «Як почати власний бізнес? Перші кроки». Конкретні поради для тих, хто має ідею, але не знає, як її втілити.

Зареєструватися на лекції можна за посиланням: https://forms.gle/gfjuZLgqHCb1XkZd7

 

Відео