Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Пластуни Львова розповсюджуватимуть Вифлеєемський вогонь
24 Грудня, 20:53

Пластуни Львова розповсюджуватимуть Вифлеєемський вогонь

Українські скаути привезли Вифлеємський вогонь миру з Відня до Львова 16 грудня. Мешканці мали нагоду отримати його від пластунів під час запалювання центральної ялинки міста 18 грудня.

Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

 

 

«Скаути всього світу, серед яких понад 30 пластунів, в один день відвідали столицю Австрії, де отримали вогонь, привезений маленьким австрійським скаутом з Вифлеєму. Цього року ми традиційно розповсюдимо вогонь по церквах, лікарнях, школах, дитячих будинках. Ми також відвідаємо зону проведення бойових дій, регіони, де введено воєнний стан. Серед адресатів також великий бізнес, де є багато працівників. Ми постараємось не забути нікого», — зазначила керівниця осередку Пласту у Львові Іванка Герус.

7 січня у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла пластуни організують виставу вертепів, колядки та святкування Різдва.

Додамо,«Вифлеємський Вогонь Миру» — міжнародна щорічна скаутська акція до святкувань Різдва Христового, котра полягає у поширенні символічного вогню, запаленого на місці народження Ісуса Христа.

Схожі новини