Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Пластуни оголосили збір коштів для власного розвитку
06 Вересня, 17:19

Пластуни оголосили збір коштів для власного розвитку

У п’ятницю, 6 вересня, Крайова Пластова Рада оголосила про початок масштабної кампанії зі збору коштів на розвиток Пласту. Таке рішення українські скаути прийняли після того, як президент Володимир Зеленський не підписав закон про державне визнання й підтримку Пласту, повернувши його до парламенту, повідомляє zaxid.net.

У тексті закону йшлося про державне фінансування національної скаутської організації. У своїй заяві Крайова Пластова Рада повідомила, що проситиме вилучити із закону норму про пряме державне фінансування.

«Ми наголошуємо, що найважливішим у цьому законі для нас є саме державне визнання українського пластового руху і його внеску у здобуття та розбудову незалежності України. […] ми закликаємо Парламент прийняти правки до закону, вилучивши з нього норми про пряме державне фінансування. Ми продовжимо використовувати існуючі механізми фінансування для громадських організацій, такі як публічні прозорі конкурси. Готові долучатися до розробки нових ефективних моделей фінансування інституційного розвитку громадських організацій», – йдеться у заяві органцізації.

Водночас у Пласті наголосили, що організація залишається поза політикою, і закликали політичні сили утриматись від використання скаутів у власних політичних інтересах.

Для створення нових осередків та їх розвитку Пласт розпочинає масштабну фандрейзингову кампанію зі збору коштів. Підтримати пластунів можна на сайті організації за лінком.

Схожі новини