Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Пластуни проведуть безкоштовний табір для дітей військових
10 Січня, 17:18
logo-black

Пластуни проведуть безкоштовний табір для дітей військових

Ярина Кучерява

Із 25 по 31 січня пластунки з львівського куреня “Спартанки” організовують тижневий табір для дітей, чий батько загинув на російсько-українській війні. Дівчата всьоме готують подібне дійство.  Цієї зими 40 хлопців та дівчат віком 11-13 років з різних куточків України побувають у селі Славське Сколівського району.

«Легендою цьогорічного зимового табору є подорож Полярним експресом. Щодня буде подорож на іншу станцію, знайомства з героями улюблених казок, вони допомагатимуть їм ставати дружніми, веселитимуться разом із ними. Програма табору складатиметься з майстер-класів, інтерактивних ігор, квестів, спортивних ігор, дискотек, переглядів фільмів та мультиків. Ми хочемо показати цим діткам, що їх доля небайдужа іншим, що про вчинки їх батьків ніхто не забуває. Сподіваємось, що діти гарно проведуть час і знайдуть собі багато друзів з різних міст», – розповіла LMN організатор проекту Оля Муха.

Таборування для дітей є абсолютно безкоштовним завдяки спонсорам. Саме завдяки Дитячій Школі CAOUSOU (КАУЗУ) міста Тулуза пластуни отримали значну фінансову допомогу. Окрему подяку організатори висловлюють благодійній організації Aide Médicale & Caritative France-Ukrainе.

За додатковою інформацією звертайтесь: організатор проекту Оля Муха, тел. +380 (93) 232 42 28, olya.mukha2@gmail.com.

Фото: INFOKAVA.COM

Схожі новини