ПЛР-тести є безкоштовними для всіх подорожуючих: Фінляндія відкрила кордони для українців | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
ПЛР-тести є безкоштовними для всіх подорожуючих: Фінляндія відкрила кордони для українців
09 Серпня, 11:41

ПЛР-тести є безкоштовними для всіх подорожуючих: Фінляндія відкрила кордони для українців

Сьогодні, 9 серпня, уряд Фінляндії відкриває кордони і знімає всі обмеження на в’їзд для громадян України, повідомляє Європейська правда. Така інформація розміщена на сайті фінського уряду.

«Обмеження на в’їзд для громадян України, які прибувають до Фінляндії з України, скасовуються», – йдеться повідомленні.

 

МЗС України на своїй інтерактивній мапі також підтверджує, що усім громадянам України (без виключень), які приїдуть до Фінляндії прямим рейсом з України, або транзитом через країни, що також включені до «зеленого переліку» Фінляндії, буде дозволено в’їхати на територію країни.

Усі особи, які прибувають з будь-яких третіх країн, в тому числі з України, та які пройшли повний курс вакцинації проти COVID-19, звільняються від обов’язкового тестування та проходження карантину за умови, що від дати отримання другої дози вакцини COVID-19 пройшло 14 днів.

Фінляндією визнаються наступні вакцини: Comirnaty (Pfizer-BionTech), COVID-19 Vaccine Spikevax (попередня назва Moderna), Vaxzevria (попередня назва COVID-19 Vaccine AstraZeneca), COVID-19 Vaccine Janssen (Johnson&Johnson), BIBP/Sinopharm, COVISHIELD, CoronaVac.

Українці, що не мають підтвердження повного курсу вакцинації під час перетину кордону Фінляндії, повинні надати один із таких документів:

сертифікат, що підтверджує отримання першої дози вакцини, що визнається Фінляндією. При цьому обов’язковим є проходження ПЛР-тесту через 72 годин після прибуття до Фінляндії;

сертифікат, що підтверджує негативний результат ПЛР-тесту, зроблений в Україні не пізніше ніж за 72 години до перетину кордону. При цьому обов’язковим є проходження ПЛР-тесту через 72 годин після прибуття до Фінляндії.

Без наявності таких документів або за наявності підтвердження про те, що особа перехворіла на Covid-19, українці будуть направлені на проходження ПЛР-тесту на прикордонному пункті контролі. При цьому обов’язковим є проходження ПЛР-тесту через 72 годин після прибуття до Фінляндії.

Проходження двох ПЛР-тестів після приїзду до Фінляндії є безкоштовним для усіх подорожуючих.

Фото: з відкритих інтернет-джерел

  • 0
  • 52
Відео