«По бєспрєдєлу його “кінчати” не можна»: Аваков про інтерв’ю з Порошенком | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
«По бєспрєдєлу його “кінчати” не можна»: Аваков про інтерв’ю з Порошенком
31 Липня, 08:03

«По бєспрєдєлу його “кінчати” не можна»: Аваков про інтерв’ю з Порошенком

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заперечує, що поліція працювала на виборах проти колишнього президента Петра Порошенка.

Про це йдеться у Twitter і Facebook Арсена Авакова.

«В інтерв’ю УП Порошенко безсовісно бреше, виправдовуючи свою поразку на виборах тим, що проти нього “була робота поліції”. Поліція, як і МВС в цілому не працювали на нього, а працювали на чесні вибори, на Україну! На жаль, для Порошенка брехати – як дихати, і тому він програє!. Він довів країну до такого емоційного стану, що люди дуже захотіли повірити не йому, брехуну, а будь-якій чесній людині. Він, Порошенко, методично душив боязкі паростки надій у 2014, він у цьому винен. Більшість позитивного в ці роки відбувалося не завдяки йому, а всупереч. Можна лише уявити собі, чого б можна було досягти країні, якби він не сконцентрувався на боротьбі за владу й гроші. Мені його не шкода. Шкода країну. І у нас у всіх, і скептиків і розумників, і романтиків і досвідчених – немає іншого виходу, як бажати успіху Зе!!. І допомагати йому! Від простої людини до олігарха. Це прямі життєві інтереси кожного з нас. Інакше неуспіх команди нового президента – фрустрація/розчарування мас рознесе України. І на цю межу остаточного невіри і надії поставила країну ця людина на ім’я Петро. Не жаль його. Хоч і по бєспрєдєлу його “кінчати” неправильно і не можна. Не дозволити це хвацьким – важливо. А ось те, за що заслужив відповідати, – нехай відповідає. Не жаль», – написав Аваков.

Прем’єр-міністру Володимиру Гройсману “приватні інтереси” Порошенка завадили реалізувати все, що він планував на посаді.

Про це йдеться у Facebook Володимира Гройсмана.

«Прочитав інтерв‘ю Петра Олексійовича для “Української правди”. Схоже, він так і не зробив для себе висновків з того всього, що відбулось останнім часом. Як, на жаль, так і не зрозумів, чому я не пішов на вибори разом з ним. Насправді є велика різниця між правдою та брехнею, служінням державі і людям та створенням схем власного збагачення, демократією та узурпацією влади, гонитвою за грошима та моральними цінностями. Мені шкода, що великою надією і підтримкою людей він пожертвував заради своїх приватних інтересів. Врешті і я теж не зміг з огляду на його підходи реалізувати все те, що мав намір зробити. І саме тому нам не по дорозі. Що ж, у нього вже все позаду. Але я впевнений – в України все ще попереду!», – написав Гройсман.

Відреагував на заяви Порошенка і директор ДБР Роман Труба.

Свою позицію він оприлюднив на сторінці у Telegram.

«В останньому інтерв’ю Петро Олексійович протирічить сам собі, обравши дивну тактику інформаційного захисту. Він говорить, що не отримував повістки на допит, але при цьому його адвокат просить перенести допит на декілька тижнів – почитайте самі. Говорить, що Директор ДБР не повинен втручатися у перебіг слідства, і йде до мого кабінету – разом з народним депутатом, прес-секретарем та охороною – з вимогою провести допит тут і зараз. Каже про «дивні і дурні запитання слідчих», та стверджує, що проваджень в ДБР не існує. Що означає це уперте заперечення дійсності? Провадження є, їх 11, і Петро Олексійович про це добре знає. Чорне не стане білим, навіть якщо про це впевнено заявляти», – написав Труба.

 

Фото: Liga.net

Відео