Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«По інтернету списався з якимось поляком»: Михайло Чорний з Бущини вже місяць не виходить на зв’язок
12 Червня, 17:13
logo-black

«По інтернету списався з якимось поляком»: Михайло Чорний з Бущини вже місяць не виходить на зв’язок

Роман Матвіюк

25-річного Михайла Чорного з села Побужани Буського району розшукують родичі та поліція. 8 травня він поїхав в Польщу на заробітки.

«Михайло по інтернету списався з якимось поляком, який живе в селі під Варшавою, – розказує LMN сестра Михайла. – Той шукав підсобника на будівництво. Брат вирушив до нього. Але на місці довідався, що насправді поляк за роботу платить набагато менше, ніж обіцяв. Михайло подзвонив нам і сказав, що шукатиме іншу роботу. Начебто щось вже приглядів собі в сусідньому селі. Більше на зв’язок з нами не виходив. Через пару днів мама поїхала його шукати. Весь цей час їздила від села до села, розпитувала про Михайла. А вчора подзвонила нам, сказала, що сил більше не має – вертається назад».

Михайло розлучений. Односельці кажуть, він подався на заробітки через скрутне становище: вдома ніяк не міг собі знайти роботи. Останнім часом був дуже пригнічений.

Поліцейські просять усіх, кому що-небудь відомо місцеперебування Михайла Чорного, повідомити в Буське відділення поліції за номерами телефонів: 8 (03264) 2-16-38, 067-946-34-23 чи 102. Прикмети зниклого: зріст 180 см, обличчя овальне, ніс прямий, підборіддя пряме, очі сіро-синього кольору, губи широкі, брови густі, волосся світло-русяве. Особливі прикмети: жировик на чолі по середині розміром до 1 см, шрам на нозі вище коліна довжиною 5 см внаслідок пошкодження. Був одягнутий: темно-сині джинси, футболка білого кольору, олімпійка темно-синя без капюшона із джинсовими вставками на комірі, шкіряні туфлі темно-синього кольору.

 

Схожі новини