регіональні новини
Написати нам
По нічному Львову розгулює збоченець з ножем
25 Серпня, 12:31
logo-black

По нічному Львову розгулює збоченець з ножем

Львів’янка Катерина Семущак 23 серпня звернулася у поліцію зі скаргою, що уночі з четверга на п’ятницю на неї напав сексуальний маніяк. Просить розшукати та покарати збоченця. Історію нападу вона описала у Facebook.

«Спочатку я хотіла написати анонімно. Але ні. Мені не має бути соромно. В ніч з четверга на п’ятницю зірки явно були не на моєму боці. У четвер після роботи я пішла прогулятись з друзями. Спочатку не хотіла, бо недобре почувалась. Я пропустила свою нічну маршрутку, тому чекала наступної. У мене сів телефон і я не могла набрати чоловіка, щоб він мене зустрів. Вирішила скоротити шлях і не йти через кінцеву, де вночі завжди купа алкашів. Якби відняти хоч один з цих пунктів – нічого б не трапилось», – пише жінка.

Напали на жінку біля вулиці Роксоляни, 26, що в мікрорайоні Левандівка.

«Якраз минаю стару рампу, і тут відчуваю, як хтось ззаду бере мене за руку. Перша думка була, що хтось знайомий. Хотіла повернутись, але він не дав. Притис мені щось до спини. Погрозив прирізати, завів за будинок, найтемніший кут, що є в тому районі», – додає Катерина.

Далі жінка детально розповідає, як нападник над нею познущався. Каже, що весь час намагалася його роздивитися, але було темно. Після усього збоченець вибачився, зазначає потерпіла.

«Я вчора написала заяву в поліцію. Але по тому, що я пам’ятаю, вони його не знайдуть.
Тому жінки, дівчата, якщо в когось щось таке було – напишіть мені в приват. Якщо це було нещодавно – напишіть заяву. Чим більше буде ниточок, тим більше шансів його знайти.
Ну, а якщо у вас такого не траплялось – будьте обачні. Не ходіть самі після темряви, не пускайте гуляти своїх доньок, і завжди тримайте при собі заряджений телефон і балончик чи шокер», – застерігає Катерина Семущак.

У поліції зазначили, що їм повідомили про даний факт нападу.

Фото: ілюстративне

Схожі новини