Поблизу Бахмута загинув 53-річний захисник з Дрогобиччини | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Поблизу Бахмута загинув 53-річний захисник з Дрогобиччини
02 Липня, 12:36

Поблизу Бахмута загинув 53-річний захисник з Дрогобиччини

Завтра, 3 липня, у Дрогобичі зустрічатимуть траурний конвой із тілом полеглого Героя, жителя с.Нагуєвичі Богдана Вовківа. Як повідомили в Дрогобицькій міській раді, близько 11:00 колона прибуде на Перехрестя Героїв.

«Відтак, тіло Героя повезуть в Нагуєвичі, в церкву Святителя Миколая. Там в 19:00 год. 3 липня відбудеться парастас. Похорон Героя пройде 4 липня, в 11:00 год. Поховають Богдана Вовківа в рідному селі – Нагуєвичах, на місцевому кладовищі», – йдеться в повідомленні.

Богдан Вовків народився 15 березня 1970 року. Закінчив Івано-Франківське училище, за спеціальністю – столяр. Жив та працював у Нагуєвичах.

«Мав власну майстерню. Любив свою справу, був працьовитим, завжди відгукувався на потреби односельчан. Із повномасштабним вторгненням приймав ВПО, підтримував та допомагав їм і військовим.

У лютому був мобілізований до лав ЗСУ. Попри недугу – виявив бажання іти на фронт та захищати рідний край. Проходив навчання на Яворівському полігоні», – розповіли в міськраді.

З квітня цього року Богдан Вовків виконував бойові завдання на Бахмутському напрямку. Був в. о. командира взводу стрілецької роти. Загинув 21 червня, виконуючи бойові завдання поблизу с. Хромове, Бахмутського району.

У загиблого Героя залишились дружина і діти.

Відео