Поблизу Дублян невідомі самовільно засіяли 50 гектарів комунальної землі соєю та засадили картоплею | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Поблизу Дублян невідомі самовільно засіяли 50 гектарів комунальної землі соєю та засадили картоплею
11 Жовтня, 15:04

Поблизу Дублян невідомі самовільно засіяли 50 гектарів комунальної землі соєю та засадили картоплею

Самовільне захоплення землі майже 50 гектарів виявили працівники департаменту містобудування Львівської міської ради. Серед ділянок – земля під будівництво північної об’їзної дороги поблизу Дублян, ділянки під місцевий цвинтар та санітарно-охоронна зона скотомогильника, що працює. Про це повідомили у Львівській мерії. 

Орієнтовний розмір збитків – 1,7 млн грн.

Самозахоплену землю виявили під час моніторингу земель комунальної власності.

«Управління держконтролю за використанням та охороною земель порівняло відкриті дані земельного кадастру, містобудівну документацію та картографічні матеріали території Дублянської міської ради. І стало очевидно – невідомі захопили три масиви земель комунальної власності біля урочища Двірський Ліс між селами Ситихів та Малі Підліски. Вони зі створенням Львівської МТГ разом з Дублянами увійшли до Львівської міської територіальної громади», – розповіли у департаменті містобудування ЛМР.

Гектари захопленої землі розорано. Тут уже росте соя та картопля.

«Невідомих аграріїв не стримало ані те, що це комунальна земля, на яку вони не мають жодних прав, ані навіть те, що 10 ділянок – у санітарно-охоронній зоні скотомогильника, який зараз працює. Тому тут садити нічого не можна.

Також вони захопили ділянку площею 2,5 га, яка за генпланом села Малі Підліски була передбачена під кладовище. А ще – земельну ділянку державної власності орієнтовною площею 6 га, що призначена під будівництво нової концесійної автомобільної дороги Львів – Краковець (північний обхід Львова)», – кажуть у департаменті містобудування ЛМР.

 

Працівники Управління державного контролю за використанням та охороною земель підготували звернення в поліцію, прокуратуру та Держгеокадастр.

Відео