Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Побили та затримали: у МЗС розповіли про українців у Білорусі
12 Серпня, 13:05

Побили та затримали: у МЗС розповіли про українців у Білорусі

У Білорусі під час акцій протесту у зв’язку з оголошенням Олександра Лукашенка переможцем президентських виборів побили українського фотокореспондента і затримали 9 наших громадян.

“За інформацією посольства України в Білорусі, станом на 09.00 12 серпня відомо про побиття українського фотокореспондента агентства Associated Press. Чоловіка з незначними медичними ушкодженнями госпіталізували до одного з медичних закладів. Після надання допомоги у той же день він був виписаний. До посольства не звертався”, — кажуть у Міністерстві закордонних справ, передає “Суспільне”.

Посольство також отримало повідомлення про затримання у місті Вітебськ 9 українців у зв’язку з “адміністративними правопорушеннями”. Посольство України вжило заходів, аби наступного дня громадян України звільнили з-під варти.

Інформація про будь-які інші інциденти з громадянами України та Білорусі нині відсутня. Зазначається, що посольство продовжує перевірку й відстеження ситуації і в разі появи нових даних інформуватиме додатково.

Посольство зазначило, що продовжує перевірку й відстежує ситуацію. Інформація про будь-які інші інциденти з громадянами України у Білорусі поки що відсутня.

Фото: Уніан.

Схожі новини