«Почалася третя хвиля епідемії»: в уряді заговорили про можливість введення нового жорсткого карантину | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
«Почалася третя хвиля епідемії»: в уряді заговорили про можливість введення нового жорсткого карантину
04 Березня, 14:27

«Почалася третя хвиля епідемії»: в уряді заговорили про можливість введення нового жорсткого карантину

В Україні спостерігається третя хвиля пандемії коронавірусу. Через це існує ймовірність ведення нового жорсткого локдауну, – про це сьогодні на прес-конференції заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

«На жаль, треба констатувати, що почалася третя хвиля епідемії в Україні. Це також цифри, статистика, яку ми бачимо … Неможливо інтерпретувати по-іншому. Потрібно бути свідомими – почалася третя хвиля пандемії коронавірусу в Україні», – сказав Шмигаль.

За його словами, на сьогодні є такий інструмент, як адаптивний карантин, і жорсткий локдаун введено в Івано-Франківській, Чернівецькій і Житомирській областях.

«Вінницька область на підході, Закарпатська, Тернопільська і ще ряд областей, де сьогодні «помаранчевий рівень»… Звичайно, коли больша частина областей буде в «червоних зонах», скоріше за все, доведеться повертатися до тієї моделі локдауна, який Україна вже проходила», – додав прем’єр.

Шмигаль також підкреслив, що не хотів би повертати жорсткий локдаун, оскільки люди і бізнес вже виснажені обмеженнями.

 

  • 0
  • 5233
Відео