Почалось кашлем, закінчилось – пухлиною: у Львові прооперували 13-річну дівчинку | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Почалось кашлем, закінчилось – пухлиною: у Львові прооперували 13-річну дівчинку
08 Лютого, 13:40

Почалось кашлем, закінчилось – пухлиною: у Львові прооперували 13-річну дівчинку

Львівські лікарі врятували 13-річну дівчинку. У Західному спеціалізованому медичному центрі медики вирізали їй пухлину, від якої дитина задихалась.
А почалась хвороба, кажуть лікарі, зі звичайного легкого покашлювання:

“Хвороба почалась із легкого покашлювання і незначного підйому температури. Крім цього, дівчинку більше нічого не турбувало. Медикаментозне лікування кашлю, призначене сімейним лікарем, не допомогло. Дитина, яка до цього часу не мала проблем із здоров’ям, перестала ходити у школу через утруднене дихання”, – кажуть медики

Фото ЗУМЦ
До лікарні дівчинку привезли вже у важкому стані: вона задихалась і постійно потребувала кисню.

“Під час УЗД-обстеження у районній лікарні виявили пухлину, яка стискала дитяче серце і легені”, – пригадують у лікарні.

Дівчинці підтвердили діазноз “тератома переднього середостіння” – це доволі рідкісне захворювання, яке можуть діагностувати у різному віці.

“Оперувати дитину вирішили із застосуванням методу ESP-блоку (erector spinae plane block) – рідкісна анестезія для контролю болю в післяопераційному періоді. Наші медики уже мають успішний досвід проведення таких втручань – лише у минулому році схожі операції провели трьом пацієнтам”, – кажуть у пресслужбі лікарні.

Зараз дівчинка одужала, почувається добре, має гарний апетит і хороший настрій. І хоча попереду – тривалий період реабілітації, прогнози медиків є виключно позитивними.

Відео