Почав говорити: чоловікові зі Самбірщини зробили унікальну операцію | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Почав говорити: чоловікові зі Самбірщини зробили унікальну операцію
15 Листопада, 15:25

Почав говорити: чоловікові зі Самбірщини зробили унікальну операцію

Лікарі Центру нейрохірургії та неврології клінічної лікарні швидкої медичної допомоги міста Львова провели унікальну операцію. Під час роботи вони використали інтраопераційний УЗД-апарат відомої компанії BK Medical.

“Приставляючи датчик такого апарату до відкритої ділянки мозку під час операції, нейрохірурги можуть чітко побачити межі пухлини, оцінювати її об’єм та локалізацію, а також ступінь ліквідації хірургом”,- повідомляють спеціалісти.

Серед прооперованих – уже чотири пацієнти. Зокрема новий УЗД-апарат успішно допоміг відшукати пухлину у 57-річного чоловіка із Самбірського району із підозрою на інсульт. Після операції у нього почали відновлюватись раніше порушені функції мовлення та рухів.

Також медики успішно видалили пухлину у шийному відділі хребта, яка стискала спинний мозок у 51-річного пацієнта з Рівненщини, та новоутвір у правій лобній частці жінці із Тернопільщини.

«Після операції пацієнти швидко повернулися до свідомості та продовжують жити без жодних неврологічних порушень»,- повідомляють хірурги.

Додамо, щороку спеціалісти Центру нейрохірургії та неврології проводять понад 1000 оперативних втручань та близько 500 з них пов’язані із видаленням новоутворів.

Відео