Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Почав стогнати уві сні: у 8-річного хлопчика діагностували інсульт
17 Лютого, 17:42

Почав стогнати уві сні: у 8-річного хлопчика діагностували інсульт

До міської дитячої лікарні Львова карета швидкої доставила 8-річного львів’янина, у якого діагностували інсульт. Хлопчика відразу госпіталізували у відділення інтенсивної терапії та реанімації і лікарям вдалося стабілізувати стан дитини. Сьогодні, 17 лютого, його перевели у нейрохірургічне відділення. Там лікарі підготують його до складної операції. Про це повідомляє Zaxid.net.

Мама хлопчика розповіла, що Святослав ріс активним спортивним хлопчиком, він не був хворобливим. У дитини не було запаморочень, він рідко скаржився на головний біль. Однак медики виявили у нього вроджену аномалію судин, про яку батьки дізналися вже після інсульту.

«У неділю вранці син уві сні почав якось дивно не то плакати, не то стогнати. Чоловік повернув його на бік і тут почалася рвота, він не міг самостійно стояти, говорити і ми відразу викликали «швидку». Вже у лікарні ми дізналися, що у Святослава інсульт», – повідомила мати.

Лікарі реанімаційного відділення № 1 стабілізували стан хлопчика і його перевели у нейрохірургічне відділення, де він продовжить лікування.

Додамо, дитячий нейрохірург Тарас Микитин повідомив, що дитячі інсульти не є чимось надзвичайним. Щороку лише до львівської міської дитячої лікарні з інсультами потрапляє близько 20 дітей. Часто трапляються судинні аномалії. Лікарі виявляють їх вже після інсультів або випадково під час обстежень.

Зараз Святослав проходить відповідне лікування. Його оперуватимуть не раніше, ніж через 14-21 день. Як саме оперуватимуть  хлопчика – через судину чи через загальний доступ – нейрохірурги вирішать вже перед підготовкою до операції.

Схожі новини