Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Почуйте голос громади»: під ЛОДА мітингують сотні людей (відео)
29 Жовтня, 12:18
logo-black

«Почуйте голос громади»: під ЛОДА мітингують сотні людей (відео)

Сьогодні люди з усієї області з’їхалися під стіни Львівської облради на мітинг. Висловлюють протест щодо нового перспективного плану ОТГ.

«Це наш шанс, аби центральна та обласна влади врешті-решт почули голос громади!» – каже Віталій Горбатенко, організатор акції.

img_1219
img_1210-2

О 10.00 зібралося кілька сотень людей – з Червонограда, Жовківщини, Кам’янка-Бузької, Бузька, Дрогобича, Старосамбірщини. У руках тримають плакати, по черзі у мікрофон звертаються із закликами до місцевих чиновників.

Нагадаємо, нова влада поставила собі за мету до 1 грудня зібрати з областей всі пропозиції перспективних планів ОТГ та вже з нового року формувати «нову країну». До 15 листопада ЛОДА має подати у Мінрегіон свої напрацювання.

«Старосамбірський район на 95% дотаційний. Тому дивно, коли нам пояснюють, що три ОТГ, які вони пропонують, будуть успішними, а шість, які хочуть самі мешканці, – занепадатимуть, – каже депутат районної ради, Старосамбірщини Василь Курій. – Хто рахував і хто взагалі вчив цих людей арифметики, не зрозуміло. Так само незрозумілою є реакція чиновників на те, що відбувається в суспільстві. Чому в кабінетах Львівської ОДА сидять чиновники, які зацікавлені, аби відбувались ось такі страйки незадоволених? Наголошую, у Старосамбірському районі люди хочуть мати 6 ОТГ, за це висловилися 100% місцевих рад. Чому ніхто не хоче почути цих людей? На жаль, немає жодного діалогу, скидається на те, що всі ці нарізки ОТГ робляться під якісь політичні домовленості, інтереси місцевих князьків, які хочуть у такий спосіб отримати перемогу на виборах. Місцева влада киває у бік міністерства, мовляв, як там затвердять – так і буде. Маніпулюють людьми, бо ж реально подання на створення ОТГ робить Львівська ОДА. Чому вони не можуть подати запропоновані нами пропозиції?».

Чи почує обласна влада сьогодні людей, наразі невідомо. Поки до учасників мітингу ніхто із чиновників не вийшов. Нагадаємо, вчора до ЛОДА приїжджали мешканці Старосамбірщини. Чекали на зустріч з Маркіяном Мальським.

Схожі новини