Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Подаруй комусь життя»: на День Валентина закликають здавати кров
11 Лютого, 19:33
logo-black

«Подаруй комусь життя»: на День Валентина закликають здавати кров

Юлія Швидко

Зранку 14 лютого у Львівському облцентрі крові на вул. Пекарській, 65, розпочнеться акція «Подаруй комусь життя». Там зберуться львів’яни, які згодилися стати донорами крові.

«З друзями довго думали, якби організувати День закоханих, аби він не був, як завжди, банальним. Бо ж День Валентина асоціюється з трояндами, валентинками, цукерками. В інтернеті прочитали, що в багатьох країнах світу це свято проводять з користю. Людям, які на даний час потребують допомоги, надають свою допомогу та підтримку. Знову ж таки по соцмережах побачили, яка в нас у Львова велика кількість хворих людей, яким потрібне переливання крові. Вирішили саме їм подарувати часточку себе», – розповідає LMN організатор акції Ірина Гунчак.

Людей, які зголосяться стати донорами, чекають о 9.00 біля входу до Львівського обласного центру служби крові.

«Я ж неодноразово сама хотіла стати донором, але мене лікарі відмовляли, бо маю замало ваги. Але думаю, що цього разу таки зможу поділитися своєю кров’ю з хворими. Мій батько щодва місяці здає кров. Це ж навіть корисно для організму, – додає Ірина. – Зараз багато бажаючих зголошується – це так люди від 20 до 30 років. Більшість, правда, жінки. Буває, що телефонують і кажуть: «Ми наче і хочемо допомогти, але дуже боїмося».

Із запитаннями просять телефонувати за номером 067 35 89 807 (Іра).

Фото: ілюстративне

Схожі новини