Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
“Подарунок” на Миколая: у сім’ї зі Львова народилася трійня
19 Грудня, 19:09

“Подарунок” на Миколая: у сім’ї зі Львова народилася трійня

Сьогодні вночі, 19 грудня, о 00.27 у Львові народилася трійня дівчаток. Це вже шоста трійня, що з’явилася на світ у Львівському обласному перинатальному центрі цього року. Про це “Захід.нет” повідомив заступник головного лікаря з лікувальної роботи Центру Роман Мацюра.

“Перша дівчинки з’явилася на світ о 00:27 і мала вагу 2240 г, дві інші дівчинки з вагою 2200 г . Зріст усіх дівчат – 45 см. І мама, і діти почуваються нормально”, – каже Роман Мацюра.

Володимир Лех, завідувач відділення патології вагітних, який приймав пологи, повідомив, що у жінки це була природна вагітність і треті пологи. Діти з’явилися на світ через кесарів розтин.

Наприкінці цього року у перинатальному центрі трійні народжуються доволі часто. За неповний місяць – чотири. Перша трійня народилася 26 листопада – три дівчинки. Через півтори доби, 28 листопада – два хлопчики і дівчинка. 6 грудня – дві дівчинки і хлопчик. І сьогодні, 19 грудня – три дівчинки. І всі чотири жінки, що народили трійнят, завагітніли природним шляхом.

Фото: Вечірній Київ.

Схожі новини