Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Подоляк пояснив, чому росії не вдасться створити нові “народні республіки” в Україні
08 Квітня, 12:45

Подоляк пояснив, чому росії не вдасться створити нові “народні республіки” в Україні

Росіяни залишилися жити в 2014 році, коли Україна опинилася у важкій ситуації, і вони отримали можливість захопити Крим і частину Донбасу, де утворилися кримінальні анклави. Але у 2022 році в Україні вже не спрацюють спроби створити так звані народні республіки. Про це радник голови Офісу президента Михайло Подоляк розповів в інтерв’ю РБК-Україна.

Він зазначив, що окупантам не вдасться на займаних територіях отримати широку підтримку таких ідей.

«Треба бути абсолютно відірваним від реального світу, щоб думати (а вони щиро так думали), що тут 80-90% будуть зустрічати їх з квітами. Вони в цій ілюзії жили і частково продовжують жити. Вони не розуміють, що їх ненавидять. Особливо їх ненавидять там, де вони перебувають, а це – південь і схід України, тому що вони там розбомбили міста», — зазначив Подоляк.

За його словами, методи, які загарбники використовували раніше на тимчасово окупованих територіях, не спрацюють зараз.

«І всі їхні спроби влаштувати якісь анклавні речі, якісь “ХНР”, вони натикаються на те, що вони там знаходять два-три інтелектуальних інваліда, моральних виродка, які погоджуються на фейкові посади і щось подібне. Все це не буде працювати. Всі ці “референдуми”, спроби завезти рублеву масу і так далі – це ні на що не впливатиме», — додав він.

Схожі новини