Подоляк пояснив причини відступу українських військових із Лисичанська | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Подоляк пояснив причини відступу українських військових із Лисичанська
06 Липня, 11:59

Подоляк пояснив причини відступу українських військових із Лисичанська

Відступ від Лисичанська українських захисників не означає втрату Донбасу. Про це заявив радник глави Офісу президента Михайло Подоляк, повідомляє Кореспондент з посиланням на видання Bild.

Подоляк зазначив, що оскільки війна йде за принципом “артилерійської дуелі”, то варто враховувати, що наразі окупанти мають перевагу у далекобійній артилерії.

За його словами, 90% українських втрат становлять втрати саме від артилерійських ударів.

“Це не питання, коли вони заберуть Донбас. Це питання, яку ціну вони готові заплатити, щоб залишити Донбас. Проблема росії, що вона воює кількістю, а не якістю. Ми хочемо воювати якістю. Ми мінімізуємо втрати і питання тимчасового відступу від Лисичанська і з Луганської області, це питання не втрати Донбасу, а питання правильного зворотного повернення Донбасу”, – наголосив радник глави Офісу президента.

Подоляк додав, що якість управління військами та планування операцій в українців набагато вища, ніж у росіян, тому коли Україна отримає “відносний паритет” в озброєннях, ЗСУ зможуть вибити ворога.

Нагадаємо, окупанти кинули на Лисичанськ усі сили і атакували місто із незрозуміло жорстокою тактикою, повідомив очільник Луганської ОВА Сергій Гайдай. Адміністративні будівлі міста знищені вщент.

Відео