Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
“Подорож скінчилася завчасно”: на Старосамбірщині затримали шестеро іноземців (ВІДЕО)
13 Листопада, 10:06
logo-black

“Подорож скінчилася завчасно”: на Старосамбірщині затримали шестеро іноземців (ВІДЕО)

Прикордонники Львівського загону затримали шестеро нелегальних мігрантів, які хотіли незаконно дістатися до ЄС. Для того, аби потрапити до Польщі, мігранти обрали кордон у Мшанці на Старосамбірщині. Прикордонники відділення зупинили автомобіль, однак під час бесіди пасажири, серед яких було троє жінок, не могли чітко вказати мету та маршрут свого прямування.

“Якраз проїжджав неподалік, коли їх затримували. Працювало дуже багато правоохоронців. Взагалі імігранти, які хочуть потрапити до Польщі, для Львівщини не дивина. Але у цих краях вони бувають не часто, у Мшанці ж досі немає пункту пропуску”, – розповідає LMN очевидець Іван.

Згодом прикордонники з’ясували, що двоє осіб є громадянами Туреччини, четверо – громадяни Сирії. Турки мали при собі ID картки, а сирійці були без документів. Порушників доставили до прикордонного підрозділу для складання матеріалів за статтею про спробу незаконного перетинання державного кордону України.


Дії водія таксі кваліфікують як незаконне перевезення іноземців та осіб без громадянства територією України. Наразі встановлюються всі обставини правопорушення.

  • 0
  • 3450
Схожі новини