Подробиці загибелі Євгена Тоненькова: дорогою до лікарні тричі робили пересадку | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Подробиці загибелі Євгена Тоненькова: дорогою до лікарні тричі робили пересадку
26 Грудня, 10:39

Подробиці загибелі Євгена Тоненькова: дорогою до лікарні тричі робили пересадку

Христина Вишневська

Учора в лікарні Сєвєродонецька помер 28-річний військовий Євген Тоненьков, позивний «Сталкер». Два дні тому снайпер вистрілив йому в голову на передовій в селі Кримське на Луганщині. Поруч з Євгеном була його дружина Мар’яна. Вона військовий медик. Як і чоловік, з початку війни на Донбасі пішла на фронт добровольцем.

«З передової до лікарні – 46 кілометрів. Дорога така розбита, що мусили три рази робити пересадку. Спочатку Євгена везли газоном, потім одною швидкою, потім іншою, тоді реанімобілем. Хлопця довезли в лікарню живим. Та він втратив багато крові, – розповідає LMN Любомир Заболотний, керівник громадського формування «Миколаївська народна Самооборона».

Євген Тоненьков народився 1990 року у Маріуполі. Разом з дружиною служив у складі 109-го батальйону 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади. Раніше був бійцем батальйону «Донбас». Мар’яна живе у Роздолі Миколаївського району, селище називають також Старий Розділ. Працювала фельдшером на швидкій. Коли в Україні почалася війна, зголосилася допомагати пораненим на фронті. Там і познайомилася з Євгеном. Молодята оселилися у Старому Роздолі. Мають трирічного сина Олександра.

«Хлопчика доглядає бабця, бо Мар’яна і Євген постійно на службі. Останні три місяці жили в бліндажі на передовій, – каже Любомир. – Чудові люди, гарна родина, справжні патріоти своєї землі. Євген російськомовний, та у Старому Роздолі завжди старався говорити українською. І сина до всього українського привчав.»

Поховання Євгена Тоненькова відбудеться у пятницю, 28 грудня, у селищі Розділ Миколаївського району. Чин похорону розпочнеться о 12.00. фото: Фейсбук

Відео