Подружжя з Яворівщини просить врятувати єдину доньку: торік вони втратили сина | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Подружжя з Яворівщини просить врятувати єдину доньку: торік вони втратили сина
07 Травня, 13:31
logo-black

Подружжя з Яворівщини просить врятувати єдину доньку: торік вони втратили сина

Тетяна Пасічник

5-річна Юлія Ірза із села Дебрі, що на Яворівщині, вже дев’ять місяців бореться за життя. У серпні минулого року львівські  медики діагностували гостру мієлоїдну лейкемію (рак крові).  Сказали, дівчинка у групі великого ризику.

«Все почалось з кашлю, – розповідає батько Юлі Ігор Ірза. – Ми лікували Юлічку в районній лікарні. Ніби вилікувались, потім знову той кашель повертався. Нас направили у Львів, там здали загальний аналіз крові і сказали діагноз. Звичайно, були шоковані. Ніхто не сподівався».

Юля прийняла  чотири блоки хіміотерапії в Україні. Пізніше лікувалась в Італії, там прийняла ще 2 блоки.

«У Римі спочатку лікували, а потім вже не давали жодної надії, – каже батько. – Казали, можуть підтримувати організм, але не більше. Ми з дружиною були розчаровані, але потім знайшли клініку в Ізраїлі. Сюди приїхали 4 дні тому. Тут вже є позитивний досвід з такими діагнозами. Лікарі обіцяють через півтора місяці зробити пересадку кісткового мозку, але тільки в тому випадку, якщо організм доньки увійде в ремісію. Зараз Юлічка весь час з високою температурою, але бавиться, активна.

В цій клініці дуже дорого, лише за один день перебування в палаті платимо 1750 доларів».

За чотири дні в Ізраїлі сім’я витратила близько 12 тис. дол.  Вартість пересадки кісткового мозку – 190 тис. дол. Таких грошей у родини немає. Просять небайдужих долучитись до збору коштів і дати шанс на одужання їх єдиної доньки.

Минулого року у серпні сім’я втратила 8-річного сина. У нього були вроджені вади.

5168 7573 7492 9679 Ігор Ірза (ПриватБанк)

Відео