Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Подружжю варто частіше займатися коханням»: львівський психолог про стосунки у сім’ї на карантині
06 Квітня, 16:33
logo-black

«Подружжю варто частіше займатися коханням»: львівський психолог про стосунки у сім’ї на карантині

У Китаї після послаблення карантинних обмежень значно зросла кількість розлучень. Шанхайський юрист зі сімейних питань Сів Лі каже, що розірвання шлюбів в його практиці збільшилося на 25%, пише Bloomberg.

Чи вплине «карантинне» життя на стосунки сімейних пар в Україні і як подружжям зберегти гарні відносини, LMN запитала у керівника Асоціації практикуючих психологів Львівської області Ігоря Корнієнка.

«Ймовірність, що багато українців після карантину захочуть розлучитися, досить висока. Адже ізоляція у закритому просторі, постійне нагнітання негативу через телебачення та соцмережі викликають тривожність. Також хаотичність дій наших можновладців додають паніки. Неспокій виходить через агресивну поведінку. І, звісно, від цього страждають ті, хто поряд. Виникають постійні побутові конфлікти, які згодом можуть призвести до серйозніших наслідків, – каже Ігор Корнієнко. – Також проблемою багатьох українських сімей є невміння спілкуватися. Люди рідко обговорюють свої почуття, переживання. Одна моя клієнтка скаржиться на чоловіка. Питаю: «А ви йому це все казали?» – «Ні, він сам має розуміти». Але ж він – не телепат. Також усі ці негаразди підсилить брак фінансів, якщо люди на час карантину залишилися без роботи».

Психолог радить урізноманітнювати своє життя в самоізоляції, аби не набридати один одному.

«Потрібно структурувати свій день – і чітко дотримуватися плану. Варто зберігати чистоту у фізичному плані. Якщо чоловік звик щодня голитися, а жінка мити голову – продовжуйте так робити і вдома. Також розмовляйте, багато розмовляйте. Обговорюйте свої емоції, переживання – має бути сімейна комунікація. Займайтеся фізичними вправами – не можна в парку, робіть це на балконі. Треба постійно підтримувати активність і менше дивитися телевізор та читати соцмережі. Подружжю варто частіше займатися коханням. Обговорювати свої еротичні фантазії, а потім їх втілювати у життя. Це допоможе уникнути багатьох сімейних конфліктів», – додає Ігор Корнієнко.

Фото: з відкритих інтернет-джерел

Схожі новини