“Подумала, що парфуми”: через розпилення перцевого газу до лікарні потрапили 12 неповнолітніх | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
“Подумала, що парфуми”: через розпилення перцевого газу до лікарні потрапили 12 неповнолітніх
23 Жовтня, 10:03

“Подумала, що парфуми”: через розпилення перцевого газу до лікарні потрапили 12 неповнолітніх

Учора, 22 жовтня,  в одному з гуртожитків на вул. Випасовій у Львові розпилили газовий балончик. Внаслідок цього до лікарні потрапили  12 дітей та 1 дорослий.

Як зазначають у Департаменті цивільного захисту Львівської ОДА,  станом на 6 годину ранку середи, 23 жовтня, госпіталізовано 7 дітей віком 15-16 років. 4 дитини перебувають у реанімації, 3 дитини в терапевтичному відділенні. Решта потерпілих проходять лікування амбулаторно.

Про інцидент поліцію повідомили медики, повідомляє Zaxid.net.

«За словами студентки, яка розпилила газ, вона зайшла в кімнату, аби забрати свій зарядний пристрій. Вона побачила балончик червоного кольору і розпилила, подумавши, що це парфуми. Правоохоронці втановлюють усі деталі», – повідомила речниця Нацполіції області Світлана Добровольська.

Зазначимо, що гуртожиток належить Ставропігійському вищому професійному училищу м. Львова. Це державний навчальний заклад, який здійснює підготовку кваліфікованих робітників для поліграфічної і будівельної галузей та сфери обслуговування.

Відео