Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Подвиги постраждалих на Майдані мають змусити правоохоронців нарешті почати працювати» – нардеп Бакунець
18 Лютого, 18:39

«Подвиги постраждалих на Майдані мають змусити правоохоронців нарешті почати працювати» – нардеп Бакунець

Соратники Януковича, міліціонери, окремі судді, прокурори та народні депутати – усі, хто стояв за злочинами на Майдані і спровокував війну на Сході, мають бути покарані. Про це на своїй сторінці у Facebook заявив депутат-мажоритарник Павло Бакунець.

Так парламентарій прокоментував заяву Верховної Ради щодо визнання Революції Гідності одним з ключових моментів українського державотворення. За його словами, ця заява –свідчення того, що Парламент пам’ятає подвиг героїв і зобов’язується продовжуємо утверджувати їх ідеали.

 

 

«У 1991 році українці вибороли юридичну незалежність, а у лютому 2014-го відбувся бій за ментальну незалежність від «русского міра». Україна заплатила дуже високу ціну – понад 100 жертв Небесної Сотні, серед яких герої Яворівщини і Жовківщини: Роман Сеник, Віталій Коцюба, Роман Варениця та Анатолій Жаловага. І ми ще надто мало зробили, щоб віддячити за їх жертву», – коментує Павло Бакунець, представник Яворівщини та Жовківщини у Парламенті.

На його думку, влада повинна забезпечити справедливий суд над усіма, хто причетний до злочинів під час Революції Гідності, і продовжити будувати країну, про яку мріяли учасники Майдану – демократичну, європейську, з нульовою толерантністю до корупції.

Нагадаємо, 17 лютого Верховна Рада проголосувала заяву, згідно з якою визнала Революція Гідності одним із ключових елементів українського державотворення. За відповідне рішення проголосувало 295 народних депутатів.

Схожі новини