Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Поховання породіллі, хворої на коронавірус, зняли на відео
02 Квітня, 12:21

Поховання породіллі, хворої на коронавірус, зняли на відео

Учора в Болехові на Івано-Франківщині поховали 37-річну породіллю, яка померла від коронавірусної хвороби в обласному перинатальному центрі. Попрощатися з нею могли лише найближчі родичі.

Сестра Галини Оксана Стасевич, яка знімала відео, стверджує, що міська влада Болехова відмовилася організовувати поховання жінки, не допомогли навіть привезти тіло на цвинтар, пише Westnews.

 У відео Оксана показує чоловіка, що також знімає процес поховання. За її словами,  це представник міської ради. 

“То ось для чого нам міська влада, – щоб знімати на відео”, – каже жінка.

 

Місцеві ж мешканці кажуть, що люди у білих костюмах на відео – працівники ЖКП. Саме вони викопували яму.

Нагадаємо, 37-річна жінка з Болехова померла 30 березня в обласному перинатальному центрі. Наступного дня у померлої породіллі лабораторно підтвердили Covid-19.

Раніше заступник директора департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації Володимир Чемний сказав, що жінка поступила на планове лікування в Обласний перинатальний центр 10 березня без ознак ГРВІ і не зізнавалася, що була за кордоном.

Однак родичка померлої розповіла, що її 37-річна сестра повернулася в Україну з Польщі ще 20 листопада 2019 року. Вона показала відмітки у паспорті померлої. Та сказала, що не розуміє, чому смерть сестри можуть пов’язувати з цією поїздкою.

Пізніше з’ясувалося, що в обласному пологовому будинку померла друга жінка з коронавірусом, чотири лікарі інфіковані.

  • 0
  • 23662
Схожі новини