Погрожував вбивством: на Самбірщині місцеві жителі затримали за кермом поліцейського з ознаками алкогольного сп‘яніння (ВІДЕО) | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Погрожував вбивством: на Самбірщині місцеві жителі затримали за кермом поліцейського з ознаками алкогольного сп‘яніння (ВІДЕО)
21 Червня, 14:51
logo-black

Погрожував вбивством: на Самбірщині місцеві жителі затримали за кермом поліцейського з ознаками алкогольного сп‘яніння (ВІДЕО)

Учора, 20 червня, у селі Галівка Стрілківської громади виник конфлікт з нетверезим водієм. На білому Рено Логан той перегородив шлях місцевого значення Мшанець-Галівка. Люди, що хотіли скористатись дорогою, попросили забрати машину, однак чоловік разом із товаришем почав поводитись нахабно та розмахувати кулаками.

Місцеві мешканці не довго спостерігали за таким свавіллям: викликали поліцію, подзвонили до авторитетного уродженця Галівки Івана Платка, який саме приїхав до родичів. Поліція на виклик не поспішала, активіст же намагався залагодити конфлікт мирним шляхом. Однак це чоловіків з явними ознаками алкогольного свавілля роздратувало ще більше.

«І як посипались погрози: що мене знищать, що сім‘ю мою знищать, що хату матері спалять. Мовляв, знають, що я активіст і що розправляться зі мною. У мене діти, внуки, мама – чути таке справді страшно, а особливо коли знаєш, що в одного з них дійсно є зброя», – розповідає LMN Іван Платок.

Галівка – село прикордонної смуги, тож першими на допомогу людям прийшли прикордонники з собаками. Ті затримали ймовірних правопорушників та стежили, щоб чоловіки не втекли до приїзду поліції. Коли правоохоронці приїхали, водій автомобіля Рено перевірку на драгері проходити відмовився. До лікарні на проходження тесту на визначення рівня алкоголю в крові їхати теж відмовився. Момент приїзду поліцейських місцеві мешканці зафіксували на відео.

«За нашими даними, він теж правоохороннець – чинний поліцейський управління при «Львівській Заліниці». Ще наголошував, що завтра йому на роботу треба йти», – зазначає Іван Платок.

Водій з явними ознаками алкогольно сп‘яніння після відмови проходити тест втік. Іншого забрала від поліцейських мама. Чи вдалось затримати першого та відібрати зброю в іншого, людей не проінформували.

«Цілу ніч чекав дзвінка від поліції. Однак так і на дочекався – прецедент серйозний, дорога не пробачає помилок, а тут ще й погрози вбивством та фізичною розправою. Як на мене, було б цілком логічно звільнити таку людину з правоохоронних органів та чесно розслідувати таку справу, але як воно буде, питання…», – зазначає Іван Платок.

Про погрози та неналежну поведінку працівника правоохоронних органів чоловік повідомив Державне бюро розслідувань та внутрішню безпеку поліції. Про подальший розвиток справи LMN інформуватиме.

  • 0
  • 9819
Відео