Поїхав по ялинку: зниклого мостищанина знайшли мертвим | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Поїхав по ялинку: зниклого мостищанина знайшли мертвим
24 Грудня, 16:46
logo-black

Поїхав по ялинку: зниклого мостищанина знайшли мертвим

74-річного мешканця Мостиськ Антона Хваліхвоста, якого рідні, волонтери, правоохоронці та рятувальники тиждень шукали, знайшли мертвим за три кілометри від дому. Його тіло лежало за межами райцентру недалеко від річки Вишня.

Чоловік на синьому дамському велосипеді поїхав з дому ще 15 грудня. Родичам сказав, що їде до лісу по ялинку. У цей день додому не повернувся. Спочатку за його пошуки взялися рідні та волонтери. Онук зниклого звернувся у поліцію. 18 грудня до пошуків долучилися правоохоронці. На тіло покійного випадково натрапили місцеві мешканці у вівторок, 22 грудня. У поліції зазначили: на тілі не виявлено ознак насильницької смерті. Попередньо встановили, що чоловік помер від серцевого нападу у першу ніч після зникнення.

«Як все було насправді, зараз ніхто не знає. Припускаємо, що чоловік повертався з ялинкою додому, йому стало зле. Коли у людини погіршується самопочуття, вона втрачає орієнтири на місцевості. Мабуть, так було й цього разу. Тіло пенсіонера люди знайшли у такому місці, що ми й не шукали. Адже там не було ні ялинок, ні дорога додому не вела. Кругом чагарники, болото. Очевидно, чоловік заблукав», – розповідає LMN Олексій Геращенко, координатор пошуково-рятувальної організації SARVA.

Фото: ілюстративне, Фейсбук

Відео