Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Поклав собі у кишеню»: керівник львівського підприємства через мільйон гривень опинився в слідчому ізоляторі
05 Серпня, 15:59

«Поклав собі у кишеню»: керівник львівського підприємства через мільйон гривень опинився в слідчому ізоляторі

59-річного директора львівського підприємства підозрюють у розтраті майже 1 млн грн. слідство зазначає, що його фірма перемогла у тендері на ремонт підземного переходу між корпусами НУ «Львівська політехніка». Підприємство неякісно виконало ремонт і витратило на нього лише 43 тис. грн з передбачених 1 млн грн, передає прокуратура Львівської області.

«Винахідливий чоловік купив смолу для обробки ізоляційних поверхонь підземного переходу між корпусами вишу на вулиці Степана Бандери у Львові на понад 1 мільйон гривень, а використав лише на 43 тисячі. Решту, за версією слідства, поклав собі у кишеню, – розповідають в обласній прокуратурі. – При цьому, як видно з висновків хімічної експертизи, використав матеріали нижчої якості та у значно меншому обсязі. Як наслідок, через неякісний ремонт стеля та стіни продовжують протікати при сильних опадах».

Наразі чоловік перебуває у Львівському слідчому ізоляторі. Якщо вину підозрюваного доведуть, йому загрожує від семи до дванадцяти років ув’язнення.

Правоохоронці не повідомляють назви підприємства, що фігурує у кримінальному провадження. Однак за даними Zaxid.net, йдеться про ТзОВ «Сомиг ЛТД». Директором цієї фірми є львів’янин Володимир Мястковський. Ця фірма перемогла у тендері «Львівської політехніки» на ремонт підземного переходу у червні минулого року.

ТзОВ «Сомиг ЛТД» неодноразово перемагало у тендерах на ремонти у навчальних закладах, у тому числі в Львівському національному університеті та в НУ «Львівська політехніка».

Фото: ілюстративне

 

Схожі новини