Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Покинув роботу за кордоном, щоб захищати Україну: Дрогобиччина втратила Героя
01 Червня, 19:51

Покинув роботу за кордоном, щоб захищати Україну: Дрогобиччина втратила Героя

На війні з російськими загарбниками Дрогобицькп громада втратила ще одного захисника, 38-річного дрогобичанина Андрія Шахсінова. Сьогодні тіло героя зустрічали з почестями мешканці громади, які вийшли з лампадками та прапорами на вулиці міста.

Андрій народився 14 листопада 1983 року, проживав у Дрогобичі. Закінчив Дрогобицьку загальноосвітню школу №16 та Дрогобицький коледж нафти і газу, повідомляють у міській раді.

По завершенні навчання він одразу пішов на строкову службу в Збройні Сили України. Був молодшим сержантом ЗСУ. У 2014 році з перших днів війни пішов добровольцем захищати країну в зону бойових дій, – зазначають тут.

Під час повномасштабного вторгнення росії на українські землі перебував за кордоном. В перші ж дні Андрій покинув роботу, поїхав додому та знову одним із перших став на захист України.

Загинув Андрій Шахсінов 29 травня 2022 року від осколкового поранення поблизу Слов’янська. У воїна залишилась мама та брат.

Сьогодні, 1 червня, конвой з тілом загиблого воїна зустріли на Перехресті Героїв. Згодом тіло загиблого захисника провезли з почестями по вулицях Стрийській та Грушевського, вздовж яких вишикувалось чимало небайдужих мешканців громади – з лампадками, квітами та прапорами.

Тіло загиблого героя привезли в капличку Миколая Чернецького, що біля церкви Йосафата на вулиці Грушевського. Тут о 19.00 відбудеться поминальний парастас.

Чин похорону героя проведуть завтра, 2 червня, об 11.00 в церкві святого Йосафата на вулиці Грушевського в Дрогобичі.

Схожі новини