Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Полячці, яка познущалась над помираючим українцем, можуть збільшити вирок
15 Січня, 15:00

Полячці, яка познущалась над помираючим українцем, можуть збільшити вирок

За смерть 36-річного Василя Чорнея жителя Снятинського району Івано-Франківської області, власниці фірми, де він працював столярем, можуть змінити вирок та додати років ув’язнення. Нагадаємо, жінка, замість того, щоб викликати «швидку», коли на робочому місці нашому земляку стало зле і він втратив свідомість, вивезла українця до лісу за понад 100 км від місця роботи. Там чоловік й помер. Його тіло знайшов лісник наступного дня, 13 червня 2019 року.

Суд призначив директорці фірми покарання у вигляді 1 року та 10 місяців позбавлення волі. Крім того, їй заборонили впродовж 8 років обіймати посади, які передбачають працевлаштування інших осіб, та вести підприємницьку діяльність, яка передбачає працевлаштування людей.

Зараз в окружному суді у Познані розпочали розгляд апеляції у справі працедавці, яка вивезла тіло мертвого працівника-українця до лісу. І, як повідомляє сайт Yavp.pl, захист жінки стверджує, що вирок суду першої інстанції є надто суворим та просить виправдати дії власниці фірми, де працював українець.

Натомість прокуратура також не задоволена попереднім рішенням суду й вимагає збільшення терміну покарання до 3 років тюрми. Остаточне рішення має бути винесене 22 січня.

Нагадаємо, загиблий 36-річний Василь Чорней житель села Троїця Снятинського району на Івано-Франківщині. Чоловік працював на фірмі, яка займається виробництвом домовин у населеному пункті Новий Томишль (Великопольське воєводство). У померлого залишилась дружина та троє дітей.

Дізнавшись про страшне горе, що сталося з чоловіком небайдужі поляки зібрали близько 600 тис. злотих. Відтак протягом 11 років, допоки найменша дитина українського заробітчанина не досягне повноліття, родина Василя Чорнея щомісяця отримуватиме 2 тис. злотих (14 тис. грн). Окрім того, якщо діти здобуватимуть освіту, то кожен із них отримуватиме по 1500 злотих (понад 10 тис. грн) на місяць.

ФОТО: Радіо Свобода

index-41
Схожі новини