Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Поліцейські Львівщини виявляють порушників карантину
21 Березня, 12:30

Поліцейські Львівщини виявляють порушників карантину

Учора, 20 березня, у Львові правоохоронці виявили три магазини, які торгували не продуктами харчування чи предметами першої необхідності. Це заборонено у період карантину.

Випадки порушення правил торгівлі за умов карантину також були виявлені у Червонограді, Трускавці, Самборі, Жидачеві, Пустомитах, Трускавці, Старосамбірському та Сколівському районах.

Серед закладів, які продовжували надавати послуги були перукарня, майстерня, ломбард, заклад громадського харчування.На порушників правоохоронці склали адміністративні протоколи.

photo_2020-03-18_17-26-22
dsc04481

Нагадаємо, до 3 квітня поліцейські працюють у посиленому режимі. Відповідно до постанови Кабміну забороняється проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, у яких бере участь понад 10 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування. 

Також заборонено діяльність підприємств, що передбачає приймання відвідувачів, зокрема закладів громадського харчування, торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, закладів культури, торговельного і побутового обслуговування населення. Обмеження також стосуються пасажирських перевезень. Порушників карантину каратимуть. 

  • 0
  • 10612
Схожі новини