Поліцейські на «фантомах» зафіксували тисячі порушень | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Поліцейські на «фантомах» зафіксували тисячі порушень
29 Січня, 13:21

Поліцейські на «фантомах» зафіксували тисячі порушень

Поліцейські «фантоми» виїхали на дороги України 25 січня. На сьогодні нові поліцейські автомобілі зафіксували та винесли постанов на понад 4 тисячі порушень. Про це повідомляє перший заступник начальника Патрульної поліції Олексій Білошицький.

«Станом на сьогодні вже маємо 4212 винесених постанов за правопорушеннями, зафіксованими фантомами в автоматичному режимі. І як би розповсюджувачам фейків не хотілось, але всі 4 фантоми в строю», – йдеться в повідомленні.

Раніше Патрульна поліція повідомляла, що лише а один день роботи на «фантомах» зафіксували 990 адміністравних правопорушень.

Додамо, йдеться про нові автомобілі поліції – Skoda Kodiaq сірого кольору. Вони не мають розпізнавальних знаків та оснащені системою контролю швидкості. Вона дозволить карати порушників не зупиняючи їх.

Після фіксації порушення камери, які встановлені в автомобілі, зчитують номерні знаки та відправляють інформацію до системи автоматичної фіксації. Далі система формує постанову про адміністративне правопорушення.

Поки що таких авто в Україні лише чотири. Однак до 2023 планується, що поліція закупить 300 таких «фантомів».

 

Відео