Поліцейські розганяють атовців, які блокують вагони з російським вугіллям (ВІДЕО) | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Поліцейські розганяють атовців, які блокують вагони з російським вугіллям (ВІДЕО)
21 Вересня, 15:39
logo-black

Поліцейські розганяють атовців, які блокують вагони з російським вугіллям (ВІДЕО)

Активісти вже 21 день блокують вагони з російським вугіллям на залізничній станції “Соснівка” у селі Сілець. Сьогодні зранку на місце приїхали підрозділи поліції на чолі з начальником Василем Віконським, аби вирішити проблему.

“В Сокальське відділення поліції сьогодні надійшла заява від керівництва одного з вугільних підприємств району про те, що невідомі особи здійснюють блокування вагонів, завантажених вугіллям, чим наносять суттєву фінансову шкоду підприємству”, – повідомляють у прес-службі Нацполіції.

На місці зібрались не лише атовці, але й місцеві мешканці, шахтарі, люди похилого віку та мами з дітьми. Разом всі викрикують “Ганьба”.

“Арештували вже 18 наших активістів, які блокували вагони. І це лише в одному автобусі, – розповідає у прямому ефірі у фейсбук перший командир батальйону “Донбас” Семен Семенченко.- Це всі ветерани АТО, члени Спілки ветеранів АТО. Зараз їх розвозять у Сокальський,Червоноградський райвідділки, а ми будемо їх рятувати”.

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження.

«Зараз ми намагаємося переконати правопорушників припинити чинити беззаконня. Однак, якщо вони відмовляться виконувати законні вимоги поліцейських, ми будемо змушені застосувати заходи поліцейського примусу», – зазначив Віконський.

На відео присутня ненормативна лексика.

Нагадаємо, атовці вимагають, аби в країні не існувало торгівлі з Росією. Для цього блокують дві сотні вагонів з російським вугіллям. Організували цілодобове чергування та розбили поруч з колією  наметове містечко.

Головне фото: ілюстративне

  • 0
  • 13536
Відео