Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Поліцейський з «Азовсталі» розповів, скільки поранених військових є в Маріуполі
14 Травня, 17:13

Поліцейський з «Азовсталі» розповів, скільки поранених військових є в Маріуполі

На “Азовсталі” у поганих, антисанітарних умовах, без медикаментів, води та їжі залишаються близько 600 поранених, багато з них важкі. Про це в ефірі національного телемарафону повідомив представник ГУ поліції у Донецькій області.

Щодо поранених – дуже погана ситуація. Їх приблизно 600 людей. Умови просто жахливі. Бачили ви, напевно, фотографії у соцмережах. Чесно кажучи, не можна передати ту гнітючу обстановку, яка є в шпиталі… Ми періодично збираємо воду технічну, яка є по заводу, і пальне і приносимо у госпіталь.

Як описати саму ситуацію? Грубо кажучи – величезний спортзал, кілька десятків ліжок двоярусних, решта – просто на підлозі: речі, уніформа заводу, на який один до одного лежать бійці без кінцівок – у кого руки, у кого ноги немає, у кого – просто поранення. Повна антисанітарія: уже потеплішало – мухи, звуки болю, запах жахливий.

Поліцейський додав, що медикаментів і медінструментів фактично немає. А сама операційна після бомбувань – це просто стіл біля стіни.

Представник поліції розповів, як 14 травня там оперували пораненого без анестезії – боєць просто тримав пасок між зубами і кричав, доки йому “чистили діру розміром з тенісний м’яч у нозі”.

Він додав, що багато важких поранених гине через відсутність медичної допомоги.

Схожі новини