Поліцейським збільшать зарплату і допоможуть з орендою житла | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Поліцейським збільшать зарплату і допоможуть з орендою житла
08 Листопада, 19:05

Поліцейським збільшать зарплату і допоможуть з орендою житла

Він запрацює частково з листопада, а в повному обсязі з 1 січня 2019 року

Пакет презентував міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков і додав, що це не останній.

Ось які чотири компоненти в ньому є:

  • збільшення заробітної плати на 30%,
  • введення додаткової оплати за піднайом житла поліцейським,
  • введення системи отримання власного житла поліцейським після двох років служби на основі іпотеки до 20-річного пільгового фінансового лізингу з урахуванням повного погашення відсотків з боку міністерства та бонусного погашення до 40% лізингу МВС за вислугу років,
  • внесення через парламент законопроектів, які змінюють і захищають професійні права поліцейського

“Основним мотивом впровадження нових соціальних гарантій для поліцейських є справедлива, чесна та компетентна поліція. Саме на такій поліції ґрунтується якість життя українців. Так чи інакше, поліція – це основа державності, вона забезпечує законність та справедливість”, – зазначив Арсен Аваков.

Голова Нацполіції Сергій Князєв додав, що  сьогодні одне із головних завдань керівництва відомства – це збереження та залучення кадрів.

 

“Щоб покращити ваші умови житла і мотивувати на службу, ми пропонуємо формулу отримання житла, яка працює в усьому світі. Також, ми намагаємось зробити все, щоб ви були впевнені, що можете прогодувати свою родину. Керівництво МВС приділяє особливу увагу тому, щоб у суспільстві поважали і шанували поліцейського” – сказав Сергій Князєв.

Цей соціальний проект повинен не лише привабити нових співробітників, але й утримати теперішні професійні та чесні кадри.

Під час презентації пакета, патрульні поліцейські мали змогу разом  з Арсеном Аваковим та Сергієм Князєвим обговорити нюанси впровадження нових механізмів компенсації за винайм та придбання житла.

Відео