Поліція активно розшукує школярку з Червоноградщини, яка зникла п’ять днів тому | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Поліція активно розшукує школярку з Червоноградщини, яка зникла п’ять днів тому
07 Вересня, 11:33

Поліція активно розшукує школярку з Червоноградщини, яка зникла п’ять днів тому

Сьогодні, 7 вересня, поліція Львівської області оголосила у розшук 14-річну школярку Катерину Шурдуб з села Щуровичі Червоноградського району. Дівчина зникла ще у четвер, 2 вересня, але її мама аж тепер звернулася по допомогу до правоохоронців.

«Зниклу дівчину почали шукати з вчорашнього дня, коли була написана заява про її зникнення. За словами заявниці, донька пішла з дому 2 вересня близько 16.30. Після цього її бачили у селах Батиїв, Березівка та Новоставці Червоноградського району», – кажуть у Нацполіції у Львівській області.

Востаннє дівчину бачили у селі Кустин за 13 км від дому, повідомляє Zaxid.net. Зараз поліцейські прочісують сусідні села та опитують друзів школярки.

Катерина Шурдуб вчиться у восьмому класі сільської школи у Щуровичах. Раніше дівчина офіційно не зникала, однак могла без попереджень піти на кілька годин з дому. Катерину виховує лише мама (у родині є ще кілька дітей).

«У четвер, 2 вересня, донька повернулася зі школи, пішла гуляти і з того часу не виходить на зв’язок», – розповіла мама зниклої правоохоронцям.

Катерина Шурдуб має 155 см зросту, у неї карі очі та темно-русе волосся. У день зникнення була одягнена у спортивну сіру кофту та сині джинси, взута у білі кросівки. Якщо комусь відомо місце перебування зниклої дівчини, то поліція просить негайно повідомляти на гарячу лінію 102.

Фото: Нацполіції у Львівській області

Відео