Поліція ініціює збільшення покарання за злочини проти дітей | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Поліція ініціює збільшення покарання за злочини проти дітей
24 Червня, 18:59

Поліція ініціює збільшення покарання за злочини проти дітей

Цьогоріч в Україні вбили півсотні дітей. Нацполіція наголошує на необхідності посилення покарання за сексуальні злочини проти дітей.

Щоб захистити дітей від сексуального насильства, слід посилити кримінальну відповідальність для таких злочинців. А також дані про таких осіб повинні бути внесені до Єдиного реєстру поліції.

 

 

«Ми хочемо достукатись до депутатів Верховної Ради, що потрібно розглянути законопроект №6607 – Про внесення змін до деяких законів України щодо впровадження Єдиного реєстру осіб засуджених за злочини проти статевої свободи та недоторканності малолітньої чи малолітнього та посилення відповідальності за злочини, вчинені проти статевої свободи та недоторканності малолітньої чи малолітнього. Такий  реєстр існує в європейських країнах. Підвищена увага до цих людей – це велика профілактика, це зупиняє цих осіб», – зазначив голова Нацполіції Сергій Князєв.

 

Зазначимо, що розслідування всіх злочинів скоєних стосовно дітей, перебувають на жорсткому контролі керівництва поліції.

 

«Питання захисту наших дітей стоїть перед нами усіма. Національна поліції була одним із ініціаторів подання петиції щодо посилення покарання за сексуальні злочини відносно дітей до Верховної Ради», – сказав Сергій Князєв.

Відео