Повернення радарів: де вже сьогодні працюватимуть пристрої TruCAM | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Повернення радарів: де вже сьогодні працюватимуть пристрої TruCAM
08 Жовтня, 09:00

Повернення радарів: де вже сьогодні працюватимуть пристрої TruCAM

Прилади, що вимірюють швидкість, починають використовувати вже сьогодні

8 жовтня поліція України починає використовувати радари для вимірювання швидкості TruCAM. У першу чергу працюватимуть вони там, де найбільше ДТП та аварійно-небезпечні ділянки міжнародного значення.

При цьому у Патрульній поліції поділилися інформацією, де очікувати поліцейських із новими пристроями вже завтра. Зокрема, на Львівщині почнуть із траси М-06 Київ – Чоп.

Поліцейські наголошують, що про використання TruCAM водії будуть попереджені спеціальним знаком, який інформує про фото- та відеофіксацію порушень.

У перший тиждень прилади використовуватимуть у пілотному режимі. Таким чином дають учасникам дорожнього руху звикнути до нововведень.

 

“У місцях фіксації порушень швидкісного режиму перебуватимуть службові транспортні засоби з увімкненими маячками синього кольору”, – кажуть у Патрульній поліції України.

Наголошують і на тому, що задля запобігання зловживанням та корупційним ризикам пристрій TruCam містить алгоритм шифрування AES, що робить неможливим втручання в роботу системи та будь-яке корегування даних.

Крім того, Служба моніторингу Департаменту патрульної поліції буде контролювати кількість складених адміністративних матеріалів та кількість збережених відео.

Нагадаємо ЛМН вже повідомляла про те, що із 8 жовтня в Україні поліцейські почнуть використовувати прилади, якими вимірюється швидкість.

У місцях фіксації порушень швидкісного режиму також будуть знаходитися службові транспортні засоби з увімкненням маячків синього кольору в обов’язковому порядку.

Відео