Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Поліцію Львівщини очолив колишній “беркутівець” Василь Віконський
04 Вересня, 11:16

Поліцію Львівщини очолив колишній “беркутівець” Василь Віконський

Сьогодні, 4 вересня, голова Нацполіції України Сергій Князєв представить нового начальника ГУ Нацполіції Львівщини. Цю посаду обійняв 38-річний Василь Віконський, який досі очолював поліцію Хмельниччини. Як повідомили “Захід.нет” в поліції, представлення відбудеться о 14.00 у приміщенні ГУ Національної поліції у Львівській області.

Група представників різних громадських угруповань анонсувала акцію протесту біля будівлі Нацполіції Львівщини у зв’язку із призначенням на посаду керівника поліції «колишнього беркутівця».

За даними “Depo.Хмельницький”, Василь Віконський з 2003 року пропрацював у спецпідрозділі «Беркут» на різних посадах – від старшого сержанта до капітана. З березня 2014 року став заступником командира роти «Беркуту».

3 1 грудня 2014 року Василь Віконський обіймав посаду заступника начальника УМВС з громадської безпеки, а з листопада 2015 року – заступника начальника ГУ НП в Івано-Франківській області.

В процесі реформи міліції у поліцію, атестаційна комісія визнала, що Віконський «підлягає звільненню» із правоохоронних органів за невідповідність займаній посаді. Однак, через суд він довів, що має право працювати в оновленій поліції. Повідомляється також, що Віконський їздив у відрядження у зону АТО.

Фото: khm.depo

Схожі новини