Політтехнолог Медведчука отримав підозру у державній зраді | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Політтехнолог Медведчука отримав підозру у державній зраді
10 Червня, 11:25

Політтехнолог Медведчука отримав підозру у державній зраді

Служба безпеки України підозрює політтехнолога Віктора Медведчука в державній зраді. Підставою для цього став висновок комплексної судової психолого-лінгвістичної експертизи, яка проаналізувала масив доказів, зібраний співробітниками Служби безпеки. Про це повідомили у пресслужбі СБУ.

За даними ЗМІ, йдеться про Михайла Погребинського, який багато років працював на купа Володимира Путіна.

«Так, згідно з висновком, висловлювання та діяльність політтехнолога були спрямовані на шкоду суверенітету, територіальній цілісності та недоторканності України», – йдеться у повідомленні.

Зокрема, під час обшуків працівники СБУ вилучили речі та документи, що підтверджують його зв’язки з рф. Серед них – аналітичні матеріали щодо проведення “денацифікації та демілітаризації України”.

Наразі здійснюється комплекс заходів щодо підтвердження можливого використання цих та інших матеріалів під час планування повномасштабного вторгнення рф в Україну.

«Встановлено, що фігурант був пов’язаний зі співробітниками спецслужб країни-агресора, які діяли в Україні під прикриттям дипломатичних посад», – зазначили в СБУ.

Він часто брав участь у пропагандистських програмах на російському телебаченні та очолював групу політтехнологів і політичних експертів, які систематично:

  • готували аналітичні записки щодо суспільно-політичної обстановки в Україні;
  • надавали пропозиції для посилення російського впливу в суспільстві.

Чоловікові заочно оголосили про підозру у державній зраді. Наразі триває комплекс процесуальних заходів для притягнення його до відповідальності.

Відео