Політика та науковця Тараса Кременя призначили мовним омбудсменом | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Політика та науковця Тараса Кременя призначили мовним омбудсменом
08 Липня, 17:01

Політика та науковця Тараса Кременя призначили мовним омбудсменом

Сьогодні, 8 липня, Кабінет міністрів призначив Тараса Кременя уповноваженим із захисту державної мови. Про це повідомив у Facebook один з кандидатів на посаду Святослав Літинський.

Призначення мовного омбудсмена відбулося шляхом рейтингового голосування. Кандидатуру Кременя запропонувала уповноважена Ради з прав людини Людмила Денисова. Його попередниця Тетяна Монахова 24 квітня написала заяву про відставку. Вона заявила, що за півроку не змогла зареєструвати свій секретаріат і весь цей час працювала без зарплати, зазначає Zaxid.net.

Тарас Кремінь – український політик і науковець. За фахом – вчитель української мови та літератури, англійської мови і зарубіжної літератури. Навчався в аспірантурі й докторантурі, кандидат філологічних наук, доцент. Він обирався депутатом Миколаївської обласної ради, яку очолив 2014 року. Народний депутат України VIII скликання. Очолював підкомітет з питань дошкільної, загальної середньої, інклюзивної освіти, а також забезпечення реалізації права на освіту осіб, місцем проживання яких є тимчасово окупована територія, територія проведення АТО та територія населених пунктів на лінії зіткнення Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти.

Фото: з відкритих інтернет-джерел

Відео