Польща вже завершує ремонт дороги до нового пункту пропуску на Старосамбірщині (ФОТО) | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Польща вже завершує ремонт дороги до нового пункту пропуску на Старосамбірщині (ФОТО)
15 Грудня, 18:09

Польща вже завершує ремонт дороги до нового пункту пропуску на Старосамбірщині (ФОТО)

У Польщі завершують ремонт прикордонної дороги, що вестиме до нового пункту пропуску з Україною Мальховіце-Нижанковичі. Про це повідомляє Zaxid.net з посиланням на Форум розвитку Перемишля.

Йдеться про частину дороги місцевого значення №885 від Перемишля до Мальховіце, загальною протяжністю 6,6 км. На дорозі облаштували нове асфальтне покриття та тротуари, освітлення, встановили бар’єри тощо. Дорога має дві смуги та біля майбутнього пункту пропуску розширюється до п’яти.

Цю дорогу ремонтують у рамках програми Транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна, яка співфінансується Європейським союзом. Загальна вартість робіт – 31,8 млн злотих (7 млн євро).

Нагадаємо, у жовтні цього року завершили ремонт дороги до майбутнього пункту пропуску Україною Мальховіце-Нижановичі з української сторони. На ремонт витратили 844 тис. євро від Євросоюзу.

Нагадаємо, розмови про створення нового пункту пропуску у Нижанковичах ведуться від 2016 року. Попередньо планувалося, що це має бути не тільки автомобільний перетин кордону, а й пішохідний. Польська сторона взяла на себе зобов’язання збудувати новий пункт пропуску за 109 мільйонів злотих. Будівництво триватиме 4 роки. Тендер на будівництво нового пункту пропуску у Польщі оголосили 14 грудня. Пропозиції від кандидатів на будівництво прийматимуть до 15 січня 2021 року.

Відео