Польща залишається «червоною»: МОЗ оновило список країн із значним поширенням COVID-19 | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Польща залишається «червоною»: МОЗ оновило список країн із значним поширенням COVID-19
15 Лютого, 14:51

Польща залишається «червоною»: МОЗ оновило список країн із значним поширенням COVID-19

Міністерство охорони здоров’я України оновило список країн із значним поширенням Covid-19. Список країн «червоної» зони, скородивши з 80 до 74 країн.

Зокрема, до «зеленої» зони віднесли Угорщину, Ізраїль, Канаду й Австрію, які раніше були в «червоній» зоні. Крім того, в «зеленій» зоні такі країни: Туреччина, Білорусь, Франція, Єгипет, Норвегія, Грузія, Кіпр, Індія, Непал, Данія, Болгарія, Фінляндія.

До «червоної» зони входять Португалія, Італія, Чорногорія, Монако, Іспанія, Словенія, Словаччина, Греція, ОАЕ, США, Велика Британія, Швеція, Сербія, Нідерланди, Китай, Швейцарія, Бельгія, Молдова, Чехія, Польща, Німеччина, Румунія, Російська Федерація.

Після прибуття з країни «зеленої» зони самоізоляція чи обсервація не вимагається. Натомість після повернення з країн «червоної» зони українці мають піти на самоізоляцію із застосуванням додатку «Дій вдома». Достроково припинити самоізоляцію можливо після отримання негативного ПЛР-тесту, нагадують у ЛОДА.

На обсервації можуть не йти ті, хто отримав негативний результат ПЛР-тестування, який проведений не більш як за 48 годин до перетину кордону України. Для в’їзду в Україну всім іноземцям потрібний страховий поліс, що покриває лікування Covid-19. З повним переліком «червоних» та «зелених» країн можна ознайомитися за посиланням. 

Фото: Укрінформ.

Відео