Польська поліція арештувала 24-річного українця, який перевозив 11 нелегалів з Іраку | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Польська поліція арештувала 24-річного українця, який перевозив 11 нелегалів з Іраку
01 Листопада, 13:27

Польська поліція арештувала 24-річного українця, який перевозив 11 нелегалів з Іраку

У п’ятницю, 29 жовтня, у місті Більськ-Підляський, що за 30 км від кордону із Білоруссю, польська поліція спільно із прикордонниками зупинила для контролю чорний Porsche Cayenne. У салоні правоохоронці побачили водія і одинадцять громадян Іраку, які нелегально потрапили до Польщі.

«Для контролю зупинили автомобіль Porsche Cayenne із державним номерним знаком Великопольського воєводства. За кермом сидів 24-річний громадянин України. Виявилось, що у салоні він перевозив 11 громадян Іраку, які нелегально перебували на території нашої країни», – повідомила Polsat News інспекторка відділу роботи з пресою підляської поліції Ельжбета Заборовська.

Українця затримали. Його звинувачують в організації нелегального перетину кордону. Суд арештував чоловіка на два місяці. Водій пояснив, що авто позичив у знайомого.

«Водій також відповідатиме за керування автомобілем без прав та перевезення п’яти пасажирів понад дозволену кількість місць», – додали у поліції.

Нагадаємо, що на початку вересня Польща ввела режим надзвичайного стану у прикордонних з Білоруссю повітах. Причиною такого кроку стала міграційна криза.

Фото: з відкритих інтернет-джерел

  • 0
  • 301
Відео