Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Польські благодійники передуть у Львові машини для харківських рятувальників
21 Вересня, 19:59

Польські благодійники передуть у Львові машини для харківських рятувальників

Завтра, 22 вересня, польські благодійники у Львові передадуть дві нові повністю укомплектовані пожежні машини для громади Харкова. Пожежні машини продемонструють свої можливості, а опісля відправляться до Харкова. Про це LMN повідомили українські партнери ініціативи.

Участь у передачі автомобілів візьме Єжи Юрчинський, координатор Фундації SięPomaga (Познань), ідейний керівник кампанії по допомозі Україні від самого початку російської агресії. Чоловік є професійним альпіністом і спелеологом, який впродовж трьох місяців поєднував організаційну роботу з волонтерством, будучи рятувальником у Харківській області. Приєднаються до заходу з передачі і офіцери ДСНС з Харкова.

Також участь у події візьмуть Віто Надашкевич – волонтер, керівник ГО «ТСМС «Спільна Справа», що координує діяльність Фундації SięPomaga  в Україні від початку війни, об’єднуючи зусилля з місцевими волонтерами,  Наталя Алєксєєва — керуюча справами виконавчого комітету Львівської міської ради та волонтер Андрій Стець.

Нагадаємо, у червні львівські рятувальники отримали дві пожежні машини та спеціальне обладнання від пожежної служби німецького міста Дельбрюк.

Схожі новини